Kategorie prezentów

Prezent na 35 urodziny

Perfekcyjnie dobrany prezent z okazji 35 urodzin to gwarancja radości i uśmiechu u każdej osoby wkraczającej w ten magiczny wiek. Idealnym pomysłem na unikalny upominek jest w pełni spersonalizowana niespodzianka, która będzie pamiątką na wiele lat. W tej specjalnej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie prezenty zarówno dla niej, jak i dla niego, tak abyś Ty miał ułatwiony wybór tego jedynego w swoim rodzaju.

By wyrazić pozytywne uczucia u jubilata podaruj mu praktyczny i niezwykły kubek z urodzinową dedykacją. Taki prezent na 35 urodziny sprawi, że od tej chwili każda kawa, czy herbata będzie dostarczać wiele radości. {tag:kubek_z_nadrukiem}Kubek z nadrukiem imienia{/tag} znakomicie sprawdzi się na prezent urodzinowy zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Jeśli chcesz się otworzyć na bardziej oryginalne upominki, to bez wątpliwości postaw na {tag:karafka_z_grawerem}karafkę z grawerem{/tag}. Stworzone przez nas wzory, jak i kształty tych szklanych naczyń z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Dla miłośników chmielowego trunku mamy znakomity prezent na 35 urodziny, jakim jest {tag:nosidło_z_grawerem}nosidełko na piwo z grawerem{/tag}. Od tej chwili każdy rodzinny grill, czy mecz ze znajomymi będzie doskonałą okazją, aby zaprezentować wszystkim ten cudowny urodzinowy upominek. Polecamy go szczególnie męskiej części, jako niespodziankę praktyczną i pamiątkową.

Trzydzieste piąte urodziny to nie byle jaka okazja - wystarczy jedynie pomyśleć odrobinę nieszablonowo, i zamiast podążać utartymi upominkowymi ścieżkami, otworzyć się na nowe horyzonty! Taką możliwość daje nasz sklep gdzie czekają personalizowane prezenty na urodziny. 

Inne kategorie

Loading...
Ładowanie ...